Aktualijos

KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „PASLĖPTI KALBOS GARSAI“

     Šiemet mūsų gimnazijos mažieji dalyvavo Šalčininkų rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, turinčių kalbėjimo ir kalbos sutrikimų, logopediniame kūrybinių darbų konkurse „Paslėpti kalbos garsai". Dalyvavusių mokinių darbai buvo gana gerai įvertinti, mokiniai užėmė šias prizines vietas: II vieta Artiomas Prankelevič (1 kl. mokinių tarpe); II vieta - Damian Veličkevič (2 kl. mokinių tarpe); III vieta - Gerda Butlovičiūtė (1 kl. mokinių tarpe); Pagyrimo bei Padėkos raštus gavo  Oskar Rynkevič,  1 klasė, Karol Ptašinski, 4 kl.

     Nugalėtojai ir dalyvavę  mokiniai  apdovanoti diplomais bei  prizais. Konkursą rėmė  Šalčininkų rajono savivaldybė ir Lenkijos Respublikos generalinis konsulatas Vilniuje.

Sveikiname nugalėtojus bei visus dalyvius!

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė