Mokytojai

 

Eil.Nr. Mokytojo vardas, pavardė Kvalifikacinė kategorija Dėstomas dalykas
  1.  
Diana Andruškevičienė Vyr.mokytoja Pradinės klasės
  1.  
Janina Oszustovicz Metodininkė Šokis
  1.  
Laima Bandalevičė Metodininkė Lietuvių kalba ir literatūra
Etninė kultūra
  1.  
Jonas Lašakevičius Vyr.mokytojas

Technologijos

  1.  
Teresa Beržanska Metodininkė

Biologija
Gamta ir žmogus

  1.  
Irena Blažukonienė Metodininkė Lietuvių kalba ir literatūra
  1.  
Marytė Bogdevičienė Vyr.mokytoja Fizinis ugdymas
  1.  
Lina Giedrienė Mokytoja

Technologijos

  1.  
Rima Česokienė Mokytoja Etika
  1.  
Emilija Zuzienė Vyr.mokytoja Anglų kalba
  1.  
Danuta Zuzo Vyr.mokytoja Fizika 
  1.  
Alicija Grabštunovič Vyr.mokytoja

Matematika
Ekonomika ir verslumas

Verslas, vadyba ir mažmeninė prekyba

  1.  
Tatjana Jancevič Vyr.mokytoja Rusų kalba
Vokiečių kalba
  1.  
Žana Bogdevičienė Metodininkė Chemija
  1.  
Liudmila Jurgelevičienė Metodininkė

Istorija
Pilietiškumo pagrindai

  1.  
Laurita Rozmyslovičienė Mokytoja Muzika
  1.  
Ivan Sankovskij Vyr.mokytojas Fizinis ugdymas
  1.  
Eglė Kiriuškinienė Vyr.mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra
  1.  
Rūta Kulpovičienė Vyr.mokytoja

Priešmokyklinis ugdymas

  1.  
Evelina Kurbedienė Vyr.mokytoja Ikimokyklinis ugdymas
  1.  
Alicija Leuto Vyr.mokytoja Tikyba
  1.  
Elena Leveckienė Metodininkė Pradinės klasės
  1.  
Birutė Lukaševičienė Metodininkė Lietuvių kalba ir literatūra
  1.  
Virginija Mikelevičienė Metodininkė Pradinės klasės
  1.  
Liliana Talmontienė Vyr.mokytoja Pradinės klasės
  1.  
Vitalija Voronovič Vyr.mokytoja Pradinės klasės
  1.  
Katažyna Borisevskaja Mokytoja Ikimokyklinis ugdymas
  1.  
Regina Nekrevič Vyr.mokytoja Fizika
  1.  
Marija Nikrevič Vyr.mokytoja

Inform.technologijos

  1.  
Larisa Portnaja Vyr.mokytoja Matematika
  1.  
Darjuš Belopetrovič Vyr.mokytojas Fizinis ugdymas
  1.  
Liudmila Šeškienė Vyr.mokytoja Pradinės klasės
  1.  
Gražina Šibekienė Vyr.mokytoja Matematika 
  1.  
Tatjana Sidorovič-Bartaševič Vyr.mokytoja Istorija
Geografija
  1.  
Jadvyga Sinkevič Metodininkė
Vyr.mokytoja
Muzika
Dailė
  1.  
Jurgita Ignatavičienė Vyr.mokytoja Anglų kalba
  1.  
Vida Kajokaitė Vyr.mokytoja Anglų kalba
  1.  
Teresa Tinaševa Metodininkė Rusų kalba

 

Atnaujinta: 2019-10-18