Aktualijos

2023 m. gegužės 15 d. visi 4a klasės mokiniai turėjo galimybę Šalčininkų kultūros centre pamatyti fotografijos parodos „Permainų šventė“ fragmentus ir dalyvavo edukaciniame  užsiėmime ,,Istorijos iš lagamino“. Tai Istorijų pasakojimo (angl. storytelling) metodika pagrįstas užsiėmimas, kurį vedė mūsų gimnazijos mokytoja Jadvyga Sinkevič.

Gegužės 19 dieną 4 a klasėje vyko integruota istorijos (istorijos mokytoja metodininkė L. Jurgelevičienė) ir lietuvių kalbos (pradinių klasių vyresnioji  mokytoja V. Voronovič) pamoka ,,Ką nuveikė Sąjūdis?“. Pamoka vyko istorijos kabinete.

Būna momentų, kai norisi paprieštarauti posakiui „Greičiausia pasaulyje yra mintis“, pasakant, kad greičiausias pasaulyje – LAIKAS. Erasmus+ projektą STEAM iSTEAMwork Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos bendruomenė kartu su partneriais vykdė trejus metus, o šių metų gegužės 8-12 dienomis įvyko paskutinis projekto parnerių susitikimas čia, Lietuvoje.

Mūsų gimnazijos 6 klasės mokiniai su klasės vadove Teresa Beržanska ir IT mokytoja Dovile Blažukiene dalyvauja Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos inicijuotame projekte „Lietuva – IT šalis“. 

 Gegužės 5 dieną trečiokai lankėsi Eišiškių miesto vaikų bibliotekoje. Bibliotekininkė Rita laukė mokinių ir maloniai papasakojo atėjusiems trečiokams apie biblioteką, parodė erdves, kuriose galima rasti knygų,  pažaisti vaikams skirtus  žaidimus, pailsėti ir ramiai paskaityti arba pavartyti knygeles.

Balandžio 28 d. 8a klasės mokiniai pasinaudodami kultūros paso paslauga vyko į Kauno pilį. Spalvinga Kauno pilies istorija tarsi mozaika sudėliota iš skirtingų laikotarpių. 

   Gegužės 3 dieną pirmokai į gimnaziją atėjo pasipuošę ir pasitempę.  Ši diena jiems įsimintina ir ypatinga - vyko Abėcėlės šventė. Pirmokai deklamavo eilėraščius apie raides, šoko, išsiaiškino, ar Kakė Makė žino abėcėlę ir pasižadėjo skaityti bei saugoti knygas.

Balandžio 27 d. 8a kl. mokiniai įgyvendindami ugdymo karjerai veiklas,  dalyvavo Šalčininkų  rajono Užimtumo tarnyboje ir Miško urėdijoje organizuojamose renginiuose.