Aktualijos

SMAGI ŠVENTĖ – UŽGAVĖNĖS!

    Užgavėnės – viena linksmiausių žiemos švenčių. Šią dieną varoma  žiema iš kiemo ir pažadinama sukaustyta žemė.

    Vasario 13 d. šventėme smagias Užgavėnes. Linksma muzika į gimnazijos kiemą sukvietė pasipuošusius pačių padarytomis kaukėmis pradinukus ir jų mokytojus. Visi kartu žaidėme smagius žaidimus, triukšmavome ir gąsdinome žiemą.

    Daug džiaugsmo vaikams sukėlė Lašininio ir Kanapinio kova. Kaip ir tikėjomės, laimėjo Kanapinis, kuris pakvietė visus bendram  pergalės šokiui.

    Vėliau tradiciškai buvo sudeginta Morė. Kartu su ja suliepsnojo ir vaikų surašyti blogi darbai bei poelgiai.

   Šventės pabaigoje mūsų gerosios valgyklos virėjos kiekvienai klasei paruošė po padėklą skanių blynelių. Surengėme blynų valgymo puotą! Buvo linksma, jauku ir gera. Puikiai nusiteikę laukiame pavasario.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Šeškienė
bibliotekos vedėja