Aktualijos

PRADINUKAI SVEIKINO LIETUVĄ SU GIMTADIENIU

    Vasario 15 dieną pradinukai, jų tėveliai ir mokytojai susirinko į gimnazijos aktų salę kartu švęsti 106-ojo Lietuvos gimtadienio. Ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Diana paruošė šventinę programą, papuošė salę. Šventėje vaikai deklamavo eilėraščius ir dainavo skambias, gražias dainas, skirtas Lietuvai. Didelį įspūdį paliko ketvirtokai, kurie kankliavo kanklėmis ir dainavo lietuvių liaudies dainas. Pradinukus dainuoti ir groti mokė muzikos mokytoja J.Sinkevič.

   Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo pakviesti sušokti laisvės šokį.

   Būkime vieningi, drąsūs, puoškime savo Lietuvėlę  dainomis, šokiais, skambia kalba ir savo darbais.

   Visi linkėjome: „Lietuva, būk laisva!“.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja