Aktualijos

RUDENĖLIO TAKUČIU

     Atskubėjęs ruduo padovanojo daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti tai, kas po kojomis šnara, čeža, krenta…

    Lapkričio 17 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų ,,Šalčios“ pradinio ugdymo skyriuje vyko  tradicinė rudenėlio šventė „Rudenėlio takučiu“ . Šventę pradėjome įžiebdami žibintus, kuriuos mažieji Tolerancijos dienai pagamino kartu  su tėveliais.

     Vaikai deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, vaidino pasaką ,, Ropė ‘‘, sukosi rateliu ir po vieną, ir po du, ir kartu su tėveliais. Dainose, žaidimuose, eilėraščiuose - svarbiausi rudens įvykiai: krentantys lapai, lietūs, vėjai. Vaikus apdovanojo ežys, parašęs laišką ir palikęs  saldžias dovanėlės .

     Vaikai ir tėveliai džiaugėsi švente, vyravo puiki spalvinga nuotaika. Nuoširdžiai dėkoju  vaikučiams ir jų  tėveliams už išradingumą ir aktyvumą.

___________________________

Ingrida Voronovič Įrašo autorius:
Ingrida Voronovič
mokytoja, vykdanti ikimokyklinį ugdymą