Aktualijos

IŠVYKA Į MOLĖTUS

    Gegužės 25 dieną IG klasės mokiniai smagiai leido laiką Molėtuose. Molėtų kraštas visada buvo gerai žinomas dėl dviejų dalykų – vaizdingų ežerų ir poilsio prie jų, bei žvaigždžių. Gimnazijos mokiniai lankėsi Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Misija – rask“.

    Aplankėme edukacines klases, apžiūrėjome atnaujintą muziejaus ekspoziciją, erdvų laukiamąjį ir renginių erdvę. Muziejaus interjeras - tarsi kosminės stoties.  Visose erdvėse pasijutome tarsi pasakoje, kur kiekvienoje patalpoje mūsų laukė nauji potyriai ir netikėti atradimai. Kiekviena erdvė, į kurią užėjome,  vis kitokia – kaip kita Visata, kita planeta, kitas pasaulis. Vienoje salėje mums papasakojo apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį ir jo viziją, kitoje – apie lietuvišką etninę patirtį, dar kitoje salė - apie astronomiją ir žvaigždynus.  Ir galiausiai patekome į 30 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę.  Grožėjomės Aukštaitijos apylinkėmis, aplink esančiais ežerais. Kraštovaizdis -  nuostabaus grožio!

    Antrą išvykos dalį praleidome Molėtų Skulptūrų parke. Pailsėjome prieš kelionę namo. Buvo smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė