Aktualijos

INTEGRUOTA ISTORIJOS IR LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA ,,KĄ NUVEIKĖ SĄJŪDIS ?“

   Gegužės 19 dieną 4 a klasėje vyko integruota istorijos (istorijos mokytoja metodininkė L. Jurgelevičienė) ir lietuvių kalbos (pradinių klasių vyresnioji  mokytoja V. Voronovič) pamoka ,,Ką nuveikė Sąjūdis?“. Pamoka vyko istorijos kabinete. Istorijos mokytoja papasakojo apie Sąjūdį, kalbėjo,  kiek daug svarbių darbų nuveikė sąjūdis kol jo veiklą vainikavo 1990 m. kovo 11 d., paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės aktas. Ketvirtokai paskaitė savo parašytas miniatiūras ,,Su kuo man siejasi žodis laisvė?“. Turėjome svečią – buvusį mokyklos direktorių Vytautą Dailidką. Svečias papasakojo apie Baltijos kelią ir  jo svarbą Lietuvai. Visi susikibę už rankų klausėmės trikalbės dainos ,,Bunda jau Baltija“.     

     Manau, kad pamoka buvo prasminga. Džiaugiamės , kad esame laisvi. Branginkime laisvę ir vieni kitus!

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja