Aktualijos

GEROS ŠIRDIES AKCIJA „PADĖK BEGLOBIAMS GYVŪNAMS“.

     Jau trečius metus Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Mokinių taryba spalio mėnesį inicijuoja akciją, skirtą beglobiams gyvūnėliams paremti ir pakviečia visus prisidėti prie šios prasmingos veiklos. Šiais metais Mokinių taryba pasirinko paremti gyvūnų prieglaudą VšĮ „Ausytės“. Beveik visą mėnesį mokiniai bei mokytojai nešė iš pateikto sąrašo daiktus ir maistą gyvūnams. Sukaupėme labai daug maisto bei gyvūnų priežiūrai reikalingų daiktų ir spalio 25 dieną nuvežėme į prieglaudą.

     Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams už Jūsų geras širdis ir neabejingumą vargšams, bejėgiams gyvūnėliams ir tiems žmonėms, kurie aukoja savo laiką bei žinias gelbėdami kitų žmonių sužalotus augintinius.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja