Aktualijos

KAZIUKO MUGĖ 2022

    Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų!

    Kovo 4 -oji – Šv. Kazimiero diena- spalvinga ir linksma diena - šurmuliuojanti Kaziuko muge. Po metų pertraukos šiemet  kovo 4d. mūsų gimnazijos šokių salėje taip pat šurmuliavo Kaziuko mugė. Šiek tiek santūresnė, negu ankstesniais metais, bet labai laukta.

   Pradinių klasių mokiniai šiai mugei ruošėsi noriai ir aktyviai. Jau nuo pat ryto stalai buvo nukrauti pačių vaikų pagamintais darbeliais : verbos, įvairūs darbeliai iš popieriaus, molio,  rankų darbo papuošalai iš siūlų , servetėlės ir daugybė kitų. Truputėlį buvo nerimo, nes šiemet nuspręsta apsieiti be saldumynų. Tačiau tiek „pardavėjams“, tiek „pirkėjams“ buvo įdomu ir gera.

    Labai malonu, kad ruošiantis  Kaziuko mugei padeda ir mamos, močiutės, kiti šeimos nariai.

    Dėkoju visiems už dalyvavimą ir lauksime kitos Kaziuko mugės.

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą