Aktualijos

MOLIŪGŲ IŠDAIGOS

Aš – moliūgas, aš – geltonas,

Pūpsau čia kaip tikras ponas.

Linksmai šokti rateliu

Aš kviečiu visus kartu !

     Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų ,,Šalčios“ skyriaus  ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai bendradarbiaudami su tėvais surengė rudens  gėrybių parodą ,,Moliūgų išdaigos“. Tevėliai su savo vaikais į ugdymo įstaigą nešė įspūdingo grožio moliūgus. Visą savaitę buvo kalbama apie moliūgus, vaikai juos piešė , lipdė, karpė, vyko ir STEAM veiklos: moliūgus svėrė, matavo, lygino pagal dydį nuo mažiausio iki didžiausio, atliko smagų eksperimentą ,,Putojantis moliūgas“. Skaičiavo moliūgų sėklas. Žaidė žaidimus, dainavo. Šios veiklos vaikams suteikė labai daug džiugių emocijų. Nuoširdžiai dėkoju tėveliams už atneštus moliūgus, už išradingumą, kūrybiškumą.

 

___________________________

Ingrida Voronovič Įrašo autorius:
Ingrida Voronovič
mokytoja, vykdanti ikimokyklinį ugdymą