Aktualijos

GRAŽI TA MŪSŲ LIETUVA

     Mūsų gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Taigi, džiaugiamės galėdami dalyvauti ir gražiame Tautinių mažumų departamento prie LR vyriausybės kultūros projekte „GRAŽI TA MŪSŲ LIETUVA“. Šis projektas skatina tautinių mažumų kultūrų plėtotę, ugdo moksleivių kultūrinį ir pilietinį aktyvumą. Projekto organizatorė Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija. 

     Taigi, organizuosime veiklas, skirtas susipažinti su Pietryčių Lietuvos mokyklų skirtingomis mokomosiomis kalbomis tradicijomis, papročiais ir kultūra. Bendradarbiaudami pažinsime kitas tautas ir kultūras, turėsime galimybę dalyvauti bendroje kultūrinėje, edukacinėje veikloje. Tikimės, jog tai paskatins atskleisti tautinių mažumų mokinių pilietinę iniciatyvą, kurios dėka jie bandytų  spręsti aktualias visuomenės, regiono ar bendruomenės problemas.

    Manau, bus smagu visiems patirti daug gražių įspūdžių.

___________________________

Įrašo autorius:
Birutė Lukaševičienė
lietuvių kalbos mokytoja