Aktualijos

ŠALČIO IŠDAIGOS ORE

     Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla - darželis vasario mėnesį organizuoja respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų, mokytojų virtualią (fotografijos) kūrybinių darbų parodą „Šalčio išdaigos ore“. Parodos dalyviams buvo pasiūlyta atlikti eksperimentą: esant žemai oro temperatūrai lauke pilti aukštos temperatūros vandenį. Stebėti, kaip pasikeičia vandens struktūra pakitus oro temperatūrai, pasidžiaugti įspūdingais reginiais ir juos užfiksuoti fotografijose. Šią žiemą oro sąlygos tam tikrai palankios: eksperimentui atlikti reikalingas karštas vanduo ir žema (-20) oro temperatūra. Mūsų priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai kartu su tėveliais noriai atliko šį eksperimentą, fotografavo, sugalvojo nuotraukų pavadinimus. Buvo smagu. Mums pavyko!

     Rezultatai štai!

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą