Aktualijos

MINĖJOME VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

     

     Vasario 16-oji – nacionalinė Lietuvos šventė. Tai diena, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Mūsų gimnazijos bendruomenė Vasario 16-ąją švenčia kasmet. Šiemet šią šventę minėjome prieš mokinių Žiemos atostogas – vasario 12-ąją. Ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių vaikai, kurie ugdomi gimnazijoje, išmoko dainelių, eilėraščių. Mokytojų padedami lietuviška simbolika papuošė gimnazijos langus. Kiti mokiniai renginiuose dalyvavo nuotoliniu būdu. Pradinių klasių mokiniai dainomis, posmais, nuoširdžiais žodžiais sveikino Lietuvą su jos gimtadieniu. Vyresnieji mokiniai prisiminė mūsų krašto istoriją, žiūrėjo dokumentinį filmuką „Pasivaikščiojimas po Vilnių Vasario 16-osios Akto signatarų keliais“, skaitė poeziją apie Lietuvą, grožėjose gimtojo krašto vaizdais žiūrėdami mokytojų paruoštą filmuotą medžiagą.  

    Vasario 16-oji mums visiems svarbi data, menanti sunkiai nueitą kelią kovojant už laisvę, kurį įveikėme tik būdami vieningi, dvasiškai stiprūs ir orūs. Taigi, saugokime ir gerbkime savo krašto laisvę, kalbą, tradicijas, papročius.

     Su gimtadieniu, Lietuva!

___________________________

Įrašo autorius:
Eglė Kiriuškinienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui