Aktualijos

KALĖDINĖS KLASIŲ VALANDĖLĖS NUOTOLINIU BŪDU

     Gruodžio 18 dieną 5–7 klasių mokiniai dalyvavo kalėdinėse klasių valandėlėse nuotoliniu būdu. Mokiniai su savo klasių vadovėmis susitiko Teams ir Zoom platformose. Mokiniai buvo pasipuošę, susikūrę šventinę Kalėdinę atmosferą, gerai nusiteikę. Klasės bendruomenės linksmai bendravo, pasidalino savo šeimų Kalėdų šventimo tradicijomis, papasakojo be ko neįsivaizduoja šv. Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių. Aptarėme ir tai, kaip visuotinis karantinas keičia mūsų planus švęsti šventes.

     Atsisveikindami prisiminėme linksmiausias šių metų akimirkas, linkėjome vieni kitiems sveikatos, geros nuotaikos, linksmų, jaukių švenčių ir daug dovanų! Mums pavyko sukurti šventę!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė