Aktualijos

ADVENTINĖ POPIETĖ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE

     Gruodžio 11 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje skambėjo adventinės giesmės. Ši diena prasidėjo kitaip nei įprasta. Šiandien – adventinė popietė. Mums labai pasisekė-  lauke prisnigo sniego, jautėsi šventinė nuotaika. Susitvarkę savo žaislus susėdome prie bendro apvalaus stalo.

     Popietę pradėjau pasakojimu apie Adventą. Prisiminėme, ką reiškia šis žodis. Išsiaiškinome, kad Adventas - keturios savaitės, kurias simbolizuoja keturios žvakės. Papasakojau, ką kiekviena žvakė reiškia. Kalbėjome apie 12 patiekalų, kuriuos šeimininkės ruošia šv. Kūčių stalui. Vaikams papasakojau iš ko ir kaip yra pinamas Advento vainikas. Jie tai galėjo pamatyti, paliesti, pamėginti patys pinti. Klasėje pynėme vainiką, puošėme žaisliukais. Darėme angelėlius, gėrėme arbatą, valgėme šv.Kūčių stalo patiekalus. Popietė baigėsi Kalėdų senelio skambučiu, ir gavome užduotį: ieškoti grupėje paslėptų dovanėlių. Popietę baigėme vieni kitiems palinkėdami ramių, šiltų, sveikų švenčių. 

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą