Aktualijos

,,RUDENS MOZAIKA“

     Ruduo - nuostabus metas. Gamta pasipuošia įvairiomis spalvomis, miškuose pilna grybų, uogų, laukuose ir daržuose – gausus derlius. Tai tinkamiausias metas po sunkių vasaros darbų pasimėgauti rudens gėrybėmis.

     Rudeniu mokame džiaugtis ir mes, mažiausieji gimnazijos ugdytiniai. Kasmet ruošiame Rudenėlio šventę, pasikviečiame svečių. Tačiau šiemet, šalyje ir visam pasaulyje esant tokiai neeilinei situacijai, t.y. COVID-19 sukeltai pandemijai, kai stengiamės kuo mažiau burtis į bendrus susiėjimus, inicijavome parodą ,,Rudens mozaika“. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pradinukai, pasitelkę fantaziją ir kūrybiškumą, grupelėmis ir individualiai iš  rudeninių lapų, gėlių, vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių kūrė mandalas ir įdomius darbelius. Sukūrėme labai puikių darbelių. Smagu!!!

     Visi parodos ,,Rudens mozaika“ dalyviai apdovanoti  padėkos  raštais.

___________________________

Įrašo autorius:
Evelina Kurbedienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja