Aktualijos

RUDENĖLIO ŠVENTĖ 2020

     Spalio 23 dieną mūsų gimnazijos Tetėnų „Šalčios“ pradinio ugdymo skyriuje vyko rudenėlio šventė. Šventės metu buvo laikomasi visų reikalavimų, tėveliai dėvėjo apsaugines kaukės, laikėsi saugaus atstumo.

     Šventės metu mokiniai parodė savo meninius gebėjimus. Pradžioje vaikai šokdami pasisveikino su tėveliais, kurie atvyko į šventę, paskui pasikvietė kartu prisijungti ir tėvelius ir kartu pasimankštinti pagal mėgstamas vaikiškas daineles.

     Šventės pabaigoje tėveliai kartu su vaikais pagamino rudeninius ežiukus. Vaikams ir tėveliams labai patiko, tai buvo puiki lavinimo, mąstymo užduotys vaikams, rankų motorikos lavinimas ir nuostabus laikas praleistas naudingai kartu su tėveliais.

Katažyna Borisevskaja, mokytoja vykdanti Ikimokyklinio ugdymo programą