Aktualijos

DALYVAVOME ESTAFETINIAME BĖGIME

     Spalio 2 dieną Eišiškių mieste vyko 5-asis estafetinis bėgimas, skirtas Jono Pauliaus II išrinkimo popiežiumi dienai paminėti. 10 val. visi dalyviai dalyvavo Šv. Mišiose, o po jų susirinko prie Eišiškių pramogų centro. Nuo ten ir prasidėjo estafetinis bėgimas.

     Bėgime dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: jaunesniųjų komanda (gimę 2005m. ir jaunesni), vyresniųjų komanda (gimę 2004m. ir vyresni). Estafetiniame bėgime šiemet dalyvavo daug komandų, tačiau mūsų gimnazijos jaunesniųjų komanda pasirodė vikriausia iš visų ir iškovojo 1-ąją vietą. Vyresniesiems pasisekė ne taip gerai — savo amžiaus grupėje jie užėmė garbingą 4-ąją vietą. Po estafetinio bėgimo Eišiškių verslo ir pramogų centro aktų salėje buvo apdovanoti visi laimėtojai.

 Džiaugiamės puikiais rezultatais!!!!!

Kotryna Sobolevskaja, IG kl.