Aktualijos

SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ PIRMOKAMS

     Rugsėjo mėnesį pirmokai pradėjo lankyti gimnaziją. Vieni jų į mokyklą keliauja pėsčiomis, kiti važiuoja su tėveliais automobiliu, iš atokesnių vietovių - autobusu.

     Labai svarbu, kad gimnaziją  visi  pasiektų saugiai. Tad rugsėjo 21 d. pas mūsų pirmokus svečiavosi Šalčininkų rajono policijos komisariato policininkė. Ji mokiniams papasakojo, priminė, pamokė, kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip  ir kur pereiti gatvę, kada privalu nešioti atšvaitus, kaip saugiai važiuoti automobiliu, kaip pereiti gatvę išlipus iš autobuso. Savo pasakojimą pareigūnė papildė video filmukais vaikams apie saugų eismą.

     Pirmokai  puikiai atliko testo užduotis,  pakartojo saugaus eismo taisykles, pasimokė ir tikrai žinos, kur segtis atšvaitą, kad būtum matomas kelyje tamsiu paros metu.

     Ačiū pareigūnei už pravestą saugaus eismo pamokėlę. Tikėsimės, kad mažieji pirmokėliai ne tik žinos, bet ir laikysis saugaus eismo taisyklių gatvėje ir kelyje.

___________________________

Įrašo autorius:
Diana Andruškevičienė
pradinių klasių mokytoja