Aktualijos

ISTORIJOS MOKYTIS SMAGU

     Vasario 13 dieną dvylika mūsų gimnazijos mokinių dalyvavo Istorijos Kengūroje 2020. Aktyviausi - 5-6 klasių mokiniai. II lygio užduotis sprendė net devyni šių klasių mokiniai. 7-8 klasių mokinių (III lygis) buvo tik du. IV lygio (9-10 klasės) užduotis atliko tik vienas mokinys, praeitų metų istorijos Kengūros Lyderis.

     Visi mokiniai  stengėsi savo lygių užduotis atlikti kuo geriau. Kengūros konkurso taškų skaičiavimo sistema yra sudėtinga, tad dabar nekantriai lauksime rezultatų.

     Šių metų  kovo 11 dieną minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30–ąsias metines. Vasario 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tradiciniame Lietuvos istorijos žinovo konkurse, skirtame šiai dienai paminėti. Renginyje  dalyvavo 23  5-8, I-IIG klasių mokiniai. Daugiausiai taškų surinko IIG mokinė Monika E. Džiugu, kad mokiniai domisi krašto istorija, nori užaugti dorais ir aktyviais savo šalies piliečiais.

___________________________

Įrašo autorius:
Liudmila Jurgelevičienė
istorijos mokytoja