Aktualijos

SU RAIDE DRAUGAUSI - PASAULĮ APKELIAUSI

    Neseniai praėjo vaikų žiemos atostogos. Priešmokyklinio ugdymo vaikučiams jos buvo ypatingos. Atostogų metu nusprendėme dalyvauti kūrybinių darbų parodoje „Su raide draugausi- pasaulį apkeliausi“. Šios parodos tema – Raidė. Ji galėjo būti gaminama iš pasirinktų medžiagų, dekoruojama įvairiomis detalėmis ( raidės gali būti megztos, nertos, siūtos, veltos, pintos, medinės, ir kt.).

     Vaikai ir jų tėveliai atostogų laiko veltui neleido. Šaunuoliai! Puikiai atliko namų darbus. Pagamino įdomių  raidžių. Paruošėme darbelių parodą.

     Paroda  veiks iki kovo 9d. priešmokyklinio ugdymo grupėje. Kviečiame apsilankyti. Vėliau raides išsiųsime į Alytų, kur vyks respublikinė kūrybinių darbų paroda

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą