Aktualijos

PAMINĖTA LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

     2020 m. vasario 16-tą dieną Eišiškių Stanislovo Rapoliono gimnazijoje vyko krepšinio varžybos 3x3, skirtos paminėti  Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Renginyje  dalyvavo 8 Šalčininkų rajono  komandos. Dalyviai kovėsi dėl I-III vietų komandinėse varžybose ir dėl individualių apdovanojimų.  I-oji vieta krepšinio varžybose atiteko svečiams iš Poškonių  „Poškonys“ komandai, II-oji – šeimininkams  - eišiškiečiams „Lakers“, o garbingąją III-ąją vietą iškovojo Butrimonių komanda „Butrimonys“. „Oro karaliaus“ titulą iškovojo Roland Sakovič. „Geriausiu snaiperiu“ pripažintas ir I-oji vieta atiteko varžybų dalyviui Šymonui  Rožanovskiui, II-oji vieta Olgerdui Babkinui ir III-oji vieta - Silvestrui Staniuliui. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Renginį rėmė  Šalčininkų r. savivaldybė.

___________________________

Darjuš Belopetrovič Įrašo autorius:
Darjuš Belopetrovič
fizinio ugdymo mokytojas