Aktualijos

ANTROKAI MOKOSI PLAUKTI

     Ketvirtus metus Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos pradinių klasių mokiniai turi galimybę dalyvauti Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vykdomame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šiemet projekte dalyvauja 2a ir 2b klasių mokiniai. Į plaukimo pamokas pradinukai vyksta kartą per savaitę mokykliniu autobusu. Vaikai  mokomi, kaip elgtis vandenyje, kad išvengtume nelaimių, ir ką daryti, jei ji vis dėlto įvyks, supažindinami su vandenyje slypinčiais pavojais.
     Projekto pamokų metu pradinukai jau daug išmoko: visi antrokai moka sulaikyti kvėpavimą po vandeniu, moka saugiai įšokti į vandenį, stengiasi orientuotis vandenyje. Kiti tobulina turimus plaukimo įgūdžius.

      Džiugu, jog pamokų metu didelė dalis antrokų įveikė turėtą vandens baimę ir su nekantrumu laukia kitos pamokos baseine.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Liliana Talmontienė
pradinių klasių mokytoja