Aktualijos

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2019

 

     Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, egzamino globėjas – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, partneriai – Delfi, LRT radijas ir televizija. Egzamino užduotis rengia Mykolo Romerio universiteto profesorė dr. Milda Vainiutė, profesorius dr. Vytautas Sinkevičius bei lektorė Juta Večerskytė-Alshaiban.

     Tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

     Spalio 3 dieną savo žinias, laikydami Konstitucijos egzaminą, nusprendė įsivertinti ir Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos mokiniai.  I etape dalyvavo 26 mokiniai. Per 45 minutes dalyviai atliko 30 klausimų testą. Į II turą, kuris vyks spalio 17 dieną, pateko 9 mokiniai: P.Miliun, E.Viliučkevič, N.Borutis, M.Eidukonytė, IIG kl. mokiniai, R.Savickis, U.Kiriuškinaitė, A.Sliževskytė, V.Zagorodniaja, E.Bocevič, IIIG kl.mokiniai. Džiaugiamės puikiomis mokinių žiniomis ir linkime sėkmės kitame Konstitucijos egzamino etape!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja