PROJEKTAS "VILTIES IR GROŽIO METAI SU ANA KREPŠTUL"

Rugsėjo 7 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo plenere, skirtame tautodailininkės Anos Krepštul 85 – sioms gimimo ir 10 – sioms mirties metinėms. Ši sudėtingo likimo moteris gyveno ir kūrė Tabariškėse. Prikaustyta  prie neįgaliojo vėžimėlio ir nuolat kankinama skausmo, ji surado paguodą tikėjime ir kūryboje. Savamokslė dailininkė nutapė apie 3000 paveikslų. Pagrindiniai jos įkvėpimo šaltiniai - gamta: peizažai ir gėlės.

Dalyvaudami plenere  šias temas savo darbuose pabandė perteikti ir mūsų gimnazijos  mokiniai. Esame dėkingi projekto organizatoriams -  Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos bendruomenei –  už pakvietimą dalyvauti šiame projekte.

Šiomis  dienomis Eišiškių lenkų namuose vyksta plenero metu sukurtų darbų paroda.

Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja