KELIONĖ PO JURBARKO KRAŠTĄ

Mes, grupė Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos gimnazistų bei mokytojų, prasidėjus vasarai,  nusprendėme aplankyti Panemunės pilis, piliakalnius bei kitas Jurbarko rajono istorines vietoves. Juk 2017-ieji – piliakalnių metai. Be to, šį kraštą pažįstame mažiau. O noras pamatyti gražiąją Lietuvą – didelis.

Pažintį su Jurbarko rajonu pradėjome Jurbarko dvarvietėje. Vėliau aplankėme Panemunės, Raudonės pilis, Veliuonos dvarą, kopėme į Gedimino kapo kalną, Ramybės kalną, gėrėjomis puikiais gamtos vaizdais nuo Palemono kalno. Puikiai pailsėjome ir sočiai papietavome viloje Bisenoje. Visos kelionės metu gėrėjomės didžiausia ir gražiausia Lietuvos upe Nemunu.

Dėkojame Vytauto Landsbergio fondui už finansinę pagalbą organizuojant išvyką.

Buvo smagu, linksma ir labai gera pakeliauti po savo gimtąjį kraštą.

E.Kiriuškinienė, išvykos organizatorė

Eglė Kiriuškinienė