Aktualijos

KAZIUKO MUGĖ

Kovo 4 d. gimnazijos aktų salėje vykusi Kaziuko mugė pradžiugino ne vieną. Visą savaitę (o kai kurie gal net ir ilgiau) pradinukai suko galveles: kokius čia darbelius pagaminus savo mažomis rankelėmis. Ir prigamino, ir sugalvojo... Ant stalų puikavosi popierinės gėlės, verbos, žavėjo papuošalai, servetėlės, atvirukai, rankdarbiai, medžio darbai, savo kvapais viliojo namuose iškepti gardumynai.

Sugūžėjo pilna salė prekeivių, pirkėjų. Į mugę atskubėjo ir Eišiškių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ grupės „Bitutės“ auklėtiniai. Ir vaikai, ir jų tėveliai (jiems nuoširdžiai dėkojame už pagalbą!), ir mokytojai, ir kiti gimnazijos darbuotojai pirko, derėjosi... Visų akys švytėjo. Puiki mugės nuotaika, liaudies muzika, smaugus bendravimas nuteikė gražiems darbams bei sumanymams.

Rūta Kulpovičienė, pradinių klasių vyr.mokytoja

{kaziukas_2016}