Aktualijos

ADVENTUR 2016

Sausio 22 dieną IGa ir 8 klasių mokiniai aplankė 4-ąją tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio ADVENTUR 2016 parodą. Ši paroda propoguoja turizmo paslaugas ir aktyvią gyvenseną.
Paroda išsidėsčiusi 3 salėse. Salėje „PAŽINK LIETUVĄ“ pristatyti gausiausiai lankomi Lietuvos miestų objektai, SPA, sveikatingumo, kaimo ir medicininis turizmas.
Salėje „POILSIAUK AKTYVIAI“ galima sužinoti, kaip Lietuvoje vystomas aktyvus poilsis: pramogų, vandens parkai, laisvalaikio centrai, sporto, medžioklės, žūklės klubai. Mūsų mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su turizmo ir sporto inventoriumi, o kai kuriuos įrankius net ir išbandyti.
Salėje „ATRASK PASAULĮ“ buvo pristatytos poilsinės ir pažintinės kelionės.
Parodoje ADVENTUR 2016 dalyvavo 230 turizmo bendrovių, kurios pristatė 37 pasaulio šalis: Andorą, Australiją, Austriją, Baltarusiją, Braziliją, Bulgariją, Čekiją, Egiptą, Estiją, Filipinus, Graikiją, Gruziją, Indoneziją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Japoniją, JAV, Jungtinius Arabų Emyratus, Kiniją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Lietuvą, Malaiziją, Maroką, Portugaliją, Rumuniją, Rusiją, Seišelių salas, Slovakiją, Slovėniją, Šri Lanką, Šveicariją, Tailandą, Turkiją, Ukrainą, Vengriją.
Mūsų mokiniai turėjo galimybę išsamiau susipažinti su šių pasaulio valstybių tradicijomis, apranga, kultūra, lankomiausiais pasaulio objektais. Galėjo paragauti tų šalių nacionalinių patiekalų, gėrimų, gavo daug smulkių dovanėlių su kitų šalių atributika.
Manau, jog ši išvyka mokiniams buvo įdomi ir naudinga - įtvirtino geografijos pamokų metu gautas žinias.

Tatjana Sidorovič, geografijos vyr.mokytoja

{adventur}