Aktualijos

ISTORIJOS VIKTORINA

2015-12-22 dieną Butrimonių A.Krepštul gimnazijoje jau trečius metus iš eilės buvo organizuojama Šalčininkų rajono mokinių istorijos viktorina „Lietuvos kriviai XVI-XXI a“.
Viktorinos tikslas - praplėsti ir pagilinti mokinių žinias apie XVI-XXI a. Lietuvos istorijos raidą.
Uždaviniai - įvertinti atskirų asmenybių, organizacijų, visuomeninių judėjimų reikšmę ir jų įtaką Lietuvai, lavinti istorinių šaltinių analizės ir lyginamosios analizės gebėjimus, ugdyti tautinį sąmoningumą, patriotizmą ir pilietines vertybes, plėtoti mokinių tiriamuosius, analitinius, kūrybinius, darbo komandoje, prezentacinius bei lyderystės gebėjimus ir, be abejo, skatinti Šalčininkų r. gimnazijų mokinių bendradarbiavimą.
Šiais metais viktorinoje dalyvavo 8 rajono mokyklos. Darbas buvo labai įtemptas, mokiniams reikėjo atlikti 9 įvairaus pobūdžio užduotis. Mūsų gimnazijai atstovavo IVG klasės gimnazistai Valdemar Leikauskas, Sabina Kucevič, Monika Bruzgelevič, kurie užėmė III vietą. Dėkoju jiems už šaunų pasirodymą ir linkiu sėkmės kituose darbuose.

Tatjana Sidorovič, istorijos ir geografijos mokytoja