KONKURSAS

Tradiciškai kiekvieną balandžio mėnesį Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimoir sporto skyrius, Šalčininkų rajono policijos komisariatas organizuoja pradinių klasių mokinių konkursą "Šviesoforas", kurio tikslas - skatinti pradinių klasių mokinius domėtis Kelių eismo saugumo klausimais ir gerai mokėti Kelių eismo taisykles.
Balandžio 24 dieną Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje vyko "Šviesoforo" varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Augustas Malinovski, 1b klasė, Adomas Zuzo, 2 klasė, Aistė Malinovska, 3a klasė ir Donatas Keršys, 4a klasė. Mokiniai demonstravo, kaip reikia prisisegti atšvaitus, pereiti gatvę pėsčiųjų perėja ar šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, sprendė užduotis „Kelių“ makete, atsakinėjo į viktorinos, kelio ženklų dėlionės klausimus, atliko video užduotį.
Mūsų gimnazijos komandos kapitonas Donatas Keršys varžėsi kapitonų rungtyje ir pelnė aukščiausią įvertinimą.
Konkurse dalyvavo 15 komandų. Prizines vietas laimėjo: 1-ą vietą - Šalčininkų Lietuvos Tūkstantmečio gimnazija, 2-ą vietą iškovojo Jano Sniadeckio gimnazija, 3-ią vietą - Jašiūnų pagrindinė mokykla.
Nors mūsų gimnazijos komanda neužėmė prizinės vietos, tačiau visi dalyviai džiaugėsi, kad pasitikrino praktines ir teorines žinias. Grįžusius iš konkurso mus pasitiko gimnazijos direktorė Danuta Zuzo, ir kiekvienam konkurso dalyviui padovanojo po atšvaitą bei pieštuką.

Elena Leveckienė,būrelio “Trijų švieselių šalyje“ vadovė