PASAULINĖ PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA - SPALIO 10 D.

Kasmet spalio 10 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena, kurios tikslas – priminti apie psichikos sveikatos svarbą, paskatinti gyventojus ja rūpintis ir edukuoti, kaip tai daryti.

Mūsų gimnazija taip pat paminėjo šią dieną. Ryte kiekvieną bendruomenės narį   pasitiko mokiniai, kurie dalino pozityvių minčių (afirmacijų) lapelius. Taip buvo siekiama atkreipti dėmesį į minčių svarbą mūsų psichikai.

Mokytojų kambaryje buvo sukurta jauki garsų, kvapų ir skonio erdvė, primenanti relaksacijos kambarį. Labai svarbu, jog kiekvienas žmogus, dirbdamas su kitais žmonėmis, rastų laiko sau, o atsipalaidavęs ir pasikrovęs energijos, gautų reikalingų resursų dirbti toliau.

Šią dieną aukštesniųjų klasių mokiniai dalyvavo 2 val. trunkančioje akcijoje „Aš galiu tave išklausyti“, kurios metu išmėgino dėmesingo klausymosi techniką.

Visą dieną visa gimnazijos bendruomenė dalinosi mintimis, rašydami už ką jie yra dėkingi...

Rima Česokienė
psichologė