Renginiai

GIMNAZIJOJE PAMINĖTA TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA

"Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga.

Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į

rankas pasiima pirmąją knygutę.“ (Astrida Lindgren)

 

     2018 m. balandžio 30 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje  vyko priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių renginys, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Pasaulyje ši diena minima jau 65-erius metus, o Lietuvoje - 25-erius metus, nuo 1993 metų. Balandžio 2-oji –Tarptautinė vaikų knygos diena - sutampa su danų pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno gimtadieniu.

     Šventę pradėjome KAKĖS MAKĖS „Šėlsmo daina“. Trumpai papasakojome apie šią gražią vaikų šventę, skatindami vaikus pamilti knygą. Mažiesiems skaitytojams parodėme filmuką „Mūsų biblioteka 2017-2018 m.m.“. Geriausiems skaitytojams įteikėme padėkos raštus.

     Lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Laimos Bandalevičės vadovaujamas dramos teatro būrelis „Versmelė“ parodė nuostabų vaidinimą pagal Vytautės Žilinskaitės kūrinį “Melagių pilis“.

     Antroji renginio dalis buvo pakankamai įdomi – gimnazijos kieme pradinių klasių mokiniai kreidutėmis piešė pamėgtą pasaką. Buvo linksma, spalvinga, smagu.