Renginiai

OLWEUS GIMTADIENIS SU 5-8, I-IIG KLASIŲ MOKINIAIS

     Penktadienį, kovo 23 d., paminėti OLWEUS antrojo gimtadienio mūsų gimnazijoje susibūrė 5-8, I-IIG klasių mokiniai, jų tėvai, klasių vadovai. Kiekviena klasė paruošė ir pristatė tai, ką moka geriausiai! 5-okai ir IGb klasės mokiniai sukūrė filmukus „Mūsų draugiška klasė“. Nufilmavo, kaip jų klasėse kovojama su patyčiomis. 6 klasės mokiniai parodė pamokantį filmuką apie elektronines patyčias, septintokai sukūrė nuostabią pasaką apie savo klasę ir padovanojo mums smagų šokį! 8 klasės mokiniai sukūrė filmuką „Mūsų tėvai apie patyčias“, kuriame aštuntokų tėvai dalinasi prisiminimais apie savo mokyklos laikus ir kalba apie patyčių žalą. IGa klasė visus nustebino muzikine miniatiūra „Iš draugiškos klasės gyvenimo“. Šventę užbaigė IIG klasės mokinių ir jų tėvų pasirodymas. Jie pašoko nuotaikingą šokį!

     Visi mokiniai antrojo OLWEUS gimtadienio proga pasivaišino saldainiais!

___________________________

Įrašo autorius:
Rima Česokienė
psichologė