Renginiai

KARJERA MUMS RŪPI

    Spalio 20 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Paulius Jakuitis  - organizacijos „KALBA padeda pakeisti ateitį“ atstovas. KALBA sėkmingai veikia jau 24 metus. Tai edukacinė organizacija, kuri sėkmingai organizuoja paskaitas, teikia konsultacijas apie studijas Lietuvoje ir užsienyje.

    Susitikime dalyvavo III-IVG klasių mokiniai. Diskusija prasidėjo klausimu, kas yra karjera. Paaiškėjo, kad  kiekvienas  tai supranta savaip. Paulius papasakojo, kokios kompetencijos reikalingos dabartinėje Lietuvos rinkoje. Kiekvienas sau turi atsakyti į du pagrindinius klausimus: AŠ NORIU – AŠ GALIU. Papasakojo apie savanorystės reikšmę. Aiškino, kodėl jaunas žmogus turi save išbandyti įvairiose veiklose. Tik tokiu būdu kiekvienas kaupia savo neįkainojamąjį dalyką – PATIRTĮ, kurią ir vertina darbdaviai.

   Papasakojo apie studijas Lietuvoje, detaliau kalbėjo apie stojimo sąlygas, reikalavimus ir galimybes mokytis užsienio institucijose - D.Britanijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Danijoje.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja