Renginiai

SAUSIO 13-OJI

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Mes, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos bendruomenė, prisijungėme prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Šioje pilietinėje akcijoje dalyvaujame kasmet. Prasidėjus pirmajai pamoka, 8 val. ant kiekvieno kabineto, koridoriaus palangės uždegėme atminimo žvakes ir taip pagerbėme žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Istorijos kabinetuose iškabinti visų 14 žuvusiųjų portretai.

Sausio 13-oji diena svarbi paminint prieš dvidešimt šešerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių. Degančios žvakutės languose simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Ši akcija atkreipia dėmesį ir primena 1991 m. sausio 13-osios svarbą.

Neužmirškime didvyrių, gerbkime ir mylėkime savo šalį.

Diana Andruškevičienė, pradinių klasių mokytoja