PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į MUZIKINĮ SPEKTAKLĮ

Kas bendro tarp muzikos ir matematikos? Ar muziką galima suskaičiuoti, o gal skaičiai moka šokti ir dainuoti?

Nuotaikingo ir šmaikštaus Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro muzikinio spektaklio „Skambantys skaičiai“ aktoriai spalio 8 d. Varėnos kultūros centre klausytojus pakvietė pasinerti į netikėtą istoriją, kurioje muzikos pamoką vedė pati Madam Nulštein! Jei nebūtų matematikos, visi gyventumėte olose kaip pirmykščiai žmonės? Kas nutiktų, jei nebeliktų skaičių? Klausimų visgi kyla ir pačiai Madam Nulštein – deja, į juos atsakyti negali niekas...

Kartu su orkestru Madam Nulštein garsais sprendė „muzematines“ lygtis ir bandė atsakyti į sudėtingus klausimus, įtraukdama ir žiūrovus. Šios progos nepraleido ir mūsų priešmokyklinės grupės vaikučiai. Mažiesiems buvo proga pamatyti ir paklausyti visą pučiamųjų orkestrą, išgirsti kiekvieną instrumentą atskirai, kartu padainuoti, paskaičiuoti.

Priešmokyklinukai džiaugėsi išvyka, dalijosi įspūdžiais apie spektaklį. Smagu, jog vaikams patiko veiklos netradicinėje aplinkoje.

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą