KALĖDŲ BELAUKIANT...

Kalėdos – smagiausia metų šventė. Jos laukimas pripildė ir kiekvieną mūsų bibliotekos kampelį.

Mokiniai visą gruodžio mėnesį lankė knygų parodėlę ,,Kalėdų belaukiant“. Noriai ieškojo knygų apie šią gražią šventę ir skaitė  namuose kartu su tėveliais.

Biblioteką savo sukurtais darbeliais papuošė 3a klasės mokiniai.

Gruodžio mėnesį vyko akcija ,,Papuošk savo klasės eglę bibliotekoje perskaitytų knygų aprašymais“. Akcijoje dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Gausiai papuošė savo eglutes su mokytojų Virginijos Mikelevičienės, Dianos Andruškevičienės bei Vitalijos Voronovič pagalba 1, 2, 3a klasių mokinukai.

Visą mėnesį mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Kalėdų pasaka“.  Klasės vadovų paskatinti, nudžiugino savo sukurtomis pasakomis 2, 4a , 5, 6 bei 7 a klasių mokiniai.

Liudmila Šeškienė
bibliotekos vedėja