Aktualijos

RAIDĖS KARALIENĖS

     Mažeikių lopšelis-darželis „Gintarėlis“ vasario-kovo mėnesiais organizuoja respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų projektą „Raidės Karalienės“.  Projekto tikslas – sužadinti smalsumą pažinti raides, jas įsiminti bei skatinti vaikų, tėvų, mokytojų tarpusavio bendradarbiavimą, kūrybiškumą, iniciatyvumą kuriant raides. Darbai gali būti atliekami įvairių priemonių pagalba (dažai, blizgučiai, karoliukai, sagos, siūlai, kriauklės, gintarai, ir t.t.).

     Šiame projekte noriai dalyvauja ir  mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai bei  jų tėveliai. Labai džiaugiuosi, savo ugdytinių darbeliais. Raidės išties įdomios, atliktos naudojant įvairias priemones. Dėkoju priešmokyklinukams ir jų tėveliams. Buvo smagu!

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą