Aktualijos

ANTROKŲ IŠVYKA

     Saulėtą balandžio 24 dienos rytą antrokai, pasinaudodami Kultūros paso paslauga, vyko į pažintinę išvyką į Vilnių. Išvykos tikslas – aplankyti Vilniaus zooparką ir papramogauti „Skyparke“. Pirmajame Vilniaus zoologijos sode  yra virš 60 gyvūnų rūšių, apie kurias galima sužinoti daug naujų faktų.  Zooparke  mokiniai susipažino  su ten gyvenančiais gyvūnėliais, galėjo juos paglostyti ir net pamaitinti. Antrokai įdėmiai  klausė gido pasakojimo,  stebėjo virš galvų šokinėjančius lemūrus, glostė ant peties nutūpusias papūgas.

    Vėliau vaikai smagiai leido laiką „Skyparke“. Dvi su puse valandos bėgiojant, žaidžiant prabėgo nepastebimai.

    Gerai nusiteikę, sužinoję daug naujų dalykų, laimingi ir pilni įspūdžių grįžome į Eišiškes.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja