PIRMOKŲ PIRMOJI IŠVYKA

Spalio 18 d. 1b klasės mokiniai pirmą kartą mokykliniu autobusu  važiavo į IX režisierės  Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalį, kuris vyko Varėnos kultūros centre.

Tai buvo pirmoji kelionė kartu. Važiuodami smalsūs pirmokai kelyje ir pakelėse matė viską: paukščius, karves, medžius, kitas pravažiuojančias mašinas, žmones,  namus.... Ir viskas, kas taip gerai pažįstama, atrodė visai kažkaip kitaip, ypatingai.

Atvykę į Varėną  žiūrėjome  „Knygos teatro“ spektaklį vaikams „TRUMPOS ISTORIJOS APIE...“ pagal rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus apsakymus. Turėjome galimybę pamatyti 3susipynusias skirtingas istorijas, kurios  pakvietė patirti liečiant, uodžiant, ragaujant… Pasikliaujant pojūčiais ne tik klausyti, bet ir iš tikrųjų išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir pamatyti.

Spektaklis visiems labai patiko, vaikai plojo ir norėjo tęsinio. .....

Šviečiant rudens saulei, puikios nuotaikos visi grįžome į gimnaziją. Išvyka tikrai buvo smagi.

Liliana Talmontienė
pradinių klasių mokytoja