KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2018

Spalio 4 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos mokiniai dalyvavo Konstitucijos egzamine. Konstitucijos egzaminą kaip ir kasmet organizuoja Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja – Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite.

Tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

Šiais metais Konstitucijos egzamine nusprendė dalyvauti 35  5-8, I-IVG kl. mūsų gimnazijos mokiniai. Per 45 minutes dalyviai turėjo atlikti testą, kurį sudaro 30 klausimų. Į II turą, kuris vyks spalio 18 dieną, pateko Patricija Miliun ir Evelina Viličkevič, IG klasės gimnazistės. Linkime sėkmės!

Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja