DISLEKSIJOS MĖNUO

Jau kelintus metus spalio mėnesį gimnazijos bendruomenė jungiasi prie Disleksijos centro iniciatyvos „Spalis - disleksijos pažinimo ir supratimo mėnuo“. Šiemet spalio 2-11 dienomis organizavome įvairius renginius, edukuojant mokinius DISLEKSIJOS tema. Gimnazijos logopedė Olga Kaziukevičienė, IIGa kl. mokinė Kornelija Kucevič- Kurkulionytė, IIIG kl. mokinė Augustė Kaziukevičiūtė diskusijose pristatė disleksijos sutrikimo priežastis, būdingus požymius, sukeliamus iššūkius, inovatyvias priemones, įtraukius būdus bei metodus, kurie palengvintų vaiko,  turinčio šį sutrikimą mokymąsi. Akcentavome, jog bendravimas,  bendradarbiavimas, tinkama emocinė parama gali pagerinti kiekvieno savijautą ir suteikti galimybių patirti sėkmę.

Visi mokiniai buvo kviečiami susipažinti su stendu apie DISLEKSIJĄ bei pasivaišinti raudonais obuoliais. O per dailės pamokas 5-8 klasių mokiniai, pasitelkę fantaziją, kūrė komiksus apie įdomiausią klasės istoriją - ,,Nekenčiu skaityti, bet mėgstu istorijas“. Ši veikla - Neskaitymo festivalio dalis.

Spalio 10 d.  gimnazijos kieme mokiniai šoko šokį, skirtą tarptautinei DISLEKSIJOS dienai.

Olga Kaziukevičienė
logopedė